Naszą specjalnością jest wynajem długoterminowy,

z możliwością wykupienia pojazdu po zakończeniu umowy, inaczej nazywany jako leasing bez bik i krd. Ofertę kierujemy do osób fizycznych i małych firm, które mają niestety problemy z uzyskaniem standardowego kredytu samochodowego lub leasingu na samochód.

Nasze wymagania są stosunkowo niższe niż wymagania banków czy firm leasingowych dlatego, że podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Zasady umowy pomiędzy nami a klientem są bardzo proste i ograniczają się do płacenia umówionych rat w terminie oraz dbania o samochód. Układ jest bardzo prosty – klient płaci, klient jeździ.

Wynajem samochodów jest naszym dodatkowym źródłem dochodu, a przy okazji motoryzacja jest naszą pasją. Naszą główną działalnością jest windykacja terenowa, poszukiwanie i odzyskiwanie pojazdów na zlecenie, zatem sugerujemy zastanowić się dwa razy, zanim wynajmą Państwo od nas samochód z zamiarem nie wywiązywania się z umowy 🙂

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, oferujemy zazwyczaj samochody, które już posiadamy w swojej flocie, ale nie ma przeszkód abyśmy zakupili pojazd specjalnie pod zamówienie klienta. Jednak taki pojazd musi spełniać pewne kryteria, dlatego najprościej wypełnić formularz kontaktowy i zapytać o interesujący samochód, wówczas my przedstawimy ofertę.

 

Wynajem samochodów

Wynajem krótkoterminowy,

dla lokalnych klientów, którzy potrzebują wynająć samochód na jeden czy na kilka dni. Na miejscu posiadamy samochody osobowe różnych klas, a także duże samochody dostawcze z zabudową międzynarodową oraz autolawety. Oferujemy najbardziej elastyczny wynajem samochodów w Legnicy.